Vertimai

Vertimai į įvairias Rytų bei Vakarų Europos šalių kalbas.

Vertimų tvirtinimas: galime patvirtinti vertimą įmonės spaudu arba pas notarą.

Kokybė, garantija bei terminai: prieš atiduodant vertimą užsakovui, visi vertimai yra tikrinami du kartus. Užsakovui pageidaujant, už papildomą mokestį vertimą tikrina ir redaguoja lietuvių kalbos redaktorius. Pastabos ir pretenzijos dėl atlikto darbo priimamos per 24 val. nuo užsakymo atidavimo akimirkos. Darbų atlikimo terminas nustatomas atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus, teksto sudėtingumą ir galimybes. Kiekvienu atveju atlikimo terminas derinamas su užsakovu.

Vertimų sritys: apribojimų netaikome. Gavę užsakymą visuomet įvertiname savo galimybes, todėl priimdami užsakymą prisiimame atsakomybę už tai, kad verčiamas tekstas mums yra suprantamas.

Nuolaidos taikomos užsakymams nuo 20 puslapių arba pagal atskirą susitarimą. Užsakymams nuo 20 psl. privalomas išankstinis mokėjimas. Dėl jo dydžio tariamasi atskirai.

Minimalus užsakymas: pusė užsakomo kalbų kombinacijos puslapio vertės.

Atsiskaitymo sąlygos: 14 dienų po sąskaitos išrašymo. Nuolatiniams užsakovams – 30 dienų arba pagal susitarimą. Nuolatiniams užsakovams išrašome vieną sąskaitą mėnesio gale už visus einamąjį mėnesį atliktus darbus.

Kitos paslaugos: taip pat atliekame maketavimo bei spaudos darbus.

Padėsime Jums tiesiog dirbti savo darbą ir mokėti pinigus už tai, ką tikitės gauti – Jums priimtiną kokybę už priimtiną kainą.

Kontaktai

UAB „Esame LT“
Vilkpėdės g. 20, LT-03151 Vilnius
Įm. kodas 301821234
PVM kodas LT100004543717
Tel.: +370 699 49995
El. p.: esame@esame.lt
Skype: juratelek
www.esame.lt
View in English